Sıkça Sorulan Sorular

Maycard.com.tr 'nin çalışma sistemiyle ilgili merak ettiğiniz her şeyi "Yardım" sayfasında sizin için derledik. Amacımız, sitemizden hızla ve kolayca alışveriş yapmanızı sağlamak. Bu sayfada pek çok sorunun yanıtını bulabilir, sorununuzun çözümüne en hızlı yoldan ulaşabilirsiniz.

Maycard’a ücretsiz sahip olmak için, sitemizde bulunan maycard başvuru talep formunu doldurmanız ve maycard başvuru adımlarını eksiksiz gerçekleştirmeniz yeterlidir.

Taksitlerinizi Maygold mağazalarından nakit olarak, sitemizde bulunan banka hesaplarına eft yoluyla veya kullanıcı girişi yaparak ödemeler bölümünden kredi kartınız ile gerçekleştirebilirsiniz.

Mesai saatleri içerisinde 0216 491 52 60 no’lu (PBX) telefon numarasından ulaşabilir, 0216 491 52 65 no’lu fax numaramıza faks gönderebilir veya info@maycard.com.tr adresine mail atabilirsiniz. Ayrıca sosyal medya hesaplarınız üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Maycard’ınız için kesinlikle bir aidat ödemek zorunda değilsiniz.

Maycard sahipleri, alışverişlerinde 12 Ay'a kadar taksit imkanından faydalanabilmektedir.

Maycard.com.tr üzerinden yapılan maycard başvurularında hiçbir ücret talep edilmez.

Doldurulan başvuru formu üzerindeki bilgiler, limitlendirme birimimiz tarafından incelenir; daha sonra Findeks notunuza bakılır ve istenen evraklarla birlikte maycard limitiniz aktif edilir. Limitlendirmeye uygun olmayan başvurular ise reddedilir.

Maycard’ınızın çalınması veya kaybolması halinde 0216 491 52 60 no’lu telefona bileği vererek yeni kartınızı talep edebilirsiniz. Süresi dolan kartlarda ise; tekrardan limit incelemesi yapıldıktan sonra kartınızın süresi uzatılır.